Home » Cennik » Atrakcje

Atrakcje

ATRAKCJE – CZYLI DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO!

Jesteś osobą żądną przygód, która cały czas gdzieś by biegała i zawsze wszędzie jest jej pełno? Czy może jesteś raczej typem wyciszonego samotnika, który najlepiej czuje się z dala od tłumów i woli raczej zrelaksować się w jakimś cichym i spokojnym miejscu? A może też masz w sobie obie natury, które uaktywniają się w zależności od pogody, dnia, czy też Twojego nastroju? Niezależnie jaką masz naturę, usposobienie, niezależnie jakie są Twoje pasje i ulubione formy spędzania czasu… U Nas każdy znajdzie coś dla siebie, co z pewnością będzie potrafiło świetnie urozmaicić mu każdy dzień!

„ BIEGAĆ, SKAKAĆ, LATAĆ, PŁYWAĆ, W TAŃCU, W RUCHU WYPOCZYWAĆ ! …”

Przygotowaliśmy się na każdą ewentualność , aby móc spełnić każdą Państwa najmniejszą zachciankę! Dla tych bardziej aktywnych Naszych gości, którzy uwielbiają wszelkiego rodzaju sporty posiadamy kajaki, łódki, rowery lub też kijki nordic walking. Zatem na pewno jest w czym wybierać! Niesamowity relaks na łonie tutejszej, wspaniałej, zróżnicowanej przyrody. Spacery po lesie i obserwacja tajemniczego życia tutejszych dzikich zwierząt. Całodzienne lub całonocne łowienie ryb z dala od hałasu płoszącego ryby i cudowny relaks w ciszy w czasie połowu, pozwalające zapomnieć o wszelkich rozterkach zbieranie grzybów, zwiedzanie okolicznych, ciekawych zabytków. Czyż można chcieć czegoś więcej?! Jakby tego było mało, w odległości 6km jest też Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Ponadto organizujemy też spływy kajakowe rzeką Krutynią oraz istnieje u Nas możliwość połowu ryb w prywatnym jeziorze.

JEDNYM SŁOWEM RAJ NA ZIEMII !!! NIE ODMAWIAJ SOBIE

TEJ POKUSY!!!

ZAPRASZAMY!

 

Nordic walking

Kajaki

Rowery

Łódki

Wędkowanie

Ognisko

Grzybobranie

Żurawia

Poziomki

Domki letniskowe Juida
ATRAKCJE:
Można podziwiać piękno przyrody, obserwować dzikie zwierzęta (spacerując po lesie), łowić ryby, zbierać grzyby, zwiedzać okoliczne zabytki. W odległości 6km jest Park dzikich zwierząt w Kadzidłowie.Ponadto organizujemy też spływy kajakowe rzeką Krutynią
Istnieje możliwość połowu ryb w prywatnym jeziorze